Moissanite Ukraine
ювелірні золоті вироби з муасанітами

Moissanite Ukraine – перший зареєстрований представник муасанітів в Україні та однойменної торгової марки “Moissanite Ukraine”. Ми з гордістю представляємо новий камінь, який помітно перевищує показники діамантів. У нашому магазині можна вибрати та замовити дивовижні прикраси з незвичайним ювелірним каменем – муасаніт.

Муасаніт – дуже рідкісний мінерал, який бере свою природу у космічних зірок. Він не існує в природі планети Земля, однак завдяки падінню метеорита понад сто тисяч років назад і відкриття на початку минулого століття, сьогодні ми маємо можливість насолоджуватися красою прикрас з цим космічним елементом. Завдяки клопіткій роботі вчених, які отримали згодом Нобелівську премію, муасаніт навчилися отримувати на Землі.

Наші муасаніти – є результатом використання передових технологій, забезпечуючи каменям ідеальне огранювання та бездоганний блиск. Ми використовуємо виключно високоякісну сировину, що дозволяє запропонувати Вам найчистіші камені з найвищими характеристиками. До того ж, візуальна краса і переливи муасаніта затьмарюють інші вже відомі камені.

Які послуги ми надаємо?

Консультуємо з питань нашої продукції

Виконаємо персональний підбір каменів

Розробимо дизайн прикраси під замовлення клієнта

Проектуємо 3D-модель майбутнього виробу

Виготовляємо прикраси за побажаннями клієнта

SUPERNOVA Муасаніт Серце

Що Ви дізнаєтеся?

“Moissanite Ukraine”  – Ваша ідеальна прикраса!

Про якість

Кожен камінь ТМ “Moissanite Ukraine” проходить державну гемологічну експертизу при Міністерстві фінансів України – самого компетентного органу України, який оцінює і надає сертифікати на дорогоцінні камені. Ми не використовуємо послуги приватних оціночних компаній та гемологів.

Кожен муасаніт “Moissanite Ukraine” має свій унікальний номер на рундисті та гравіювання логотипу нашої торгової марки.

Ви можете бути впевненими, що отримаєте якісний продукт, який відповідає всім описаним параметрам.

Нашою безперечною перевагою є те, що ми виготовляємо ювелірні вироби персонально для кожного клієнта. Це означає, що саме Ви є творцем своєї прикраси.

Після ретельних та докладних обговорень кожної деталі, наші ювеліри втілюють Вашу мрію в реальність.

Завдяки нашому сервісу, більше не потрібно шукати компроміс, вибираючи готові ювелірні вироби. Тепер ви можете дозволити собі абсолютно будь-яку прикрасу з сяючим каменем за доступною ціною.